Оголошення сайту ДН

Колективна монографія «ЕКСТРЕНЕ ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ»

Колективна монографія «ЕКСТРЕНЕ ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ»

by Тамара Петрівна Кочубєєва -
Number of replies: 0

     Шановні колегі! 

Пропоную вашої увазі нове актуальне видання

«ЕКСТРЕНЕ ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ»

за ред..проф. В.М. Кухаренка  та проф.В.В. Бондаренка – Харьків. 2020. 

У колективній монографії викладено теоретико-методологічні погляди на загальну для всієї системи освіти України проблему реалізації навчального процесу в умовах карантину, викликаного пандемією COVID-19.

 Навчальні заклади України всіх рівнів змушені були за короткий термін перейти на дистанційний навчальний процес, до якого не всі виявилися готовими. У першу чергу це визначалось  недостатністю педагогічних знань, культури та самоусвідомлення, що заважало приймати правільні рішення.

У роботі розглядаються спрощені підходи до розробки різних типів дистанційних курсів, надаються методичні вказівки розробникам і тьюторам. Поява екстренного дистанційного навчання буде змінювати освіту. Це призвело до необхідності описати отриманий досвід і розробити відповідні методичні пропозиції. Аналіз отриманого досвіду різними навчальними заккладами дозволить внести корективи у систему підготовки кадрів, організаційні структури навчальних закладів, розробити курси з підготовки до екстренного дистанційного навчального процессу

Ознайомитись  з монографіей  можна  у гостьовому доступі  на нашому сайті у розділі

 Інформаційно-методичні матеріали

   -Література 

      -Посібники з дистанційної освіти